Saikou no Jinsei no Owarikata

16 Eylül 2011 Cuma

2011年9月12日

Photobucket
Yamashita Tomohisa'nın Günlüğü

No 2585

12 Eylül 2011 Pazartesi


Her nesilin farklı sorunları oluyor.
Derin bir nefes alın, gökyüzüne bakın ve o günkü işlerinizi halletmeye bakın.
Çok daha rahatlayacaksınız.

Aklınızı bir şey kurcalıyorsa mutlaka bu yöntemi deneyin!
N'abersiniz!


Big Grin
Galiba bunu burda kullanmamam gerekiyor Big Grin


çeviri: ThundeR

13 yorum:

 1. Hayatım,
  Her nesilin.... diye yazan şeyde günlüğün devamı mı?Kopyalayıp alıcamda Pi chan yazdı diye.!!! Senin yorumunsa Pi gibi :D yazmışsın :D

  YanıtlaSil
 2. Ayumi unnim orayı YamaPi yazmış :)

  ThundeR'im seni tekrar görebilmek çok güzel :) Emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Free chan merabaaa....
  Asıl ikinizi görmek çok güzel....Ve tşkler free chan tmm ben orayı kopyalıyıp alıyom şimcik....
  (Ya buraya gif eklemek gibi bi güzellik yapılmıycak mı?Hani ifade yani..Yorumumuza renk katarlardı :40: gibi.....

  YanıtlaSil
 4. Merhaba :)
  Rica ederim unnim :07: Galiba burada oyle semboller yok :( olsa guzel olurdu ama.

  YanıtlaSil
 5. Ne yapmışım ben ya? Kusura bakmayın, şimdi düzelttim. Nete nadir ve zor ulaşıyorum şimdilik o yüzden idare edin ;) Yakında dönerim. Sayenizde forum falan açacam =)) napim burası bir blog ve ben de sadece sayfamı düzenleyebiliyorum. Günlükleri de geciktirdim ama çok özür dilerim. İnşallah eski tempoma bir süre sonra dönebilirim. Günlüğe devam etmeye söz vermemiştim ama sanırım bırakamiycam =))
  İkinizi de görmek çok güzel =)

  YanıtlaSil
 6. Napaalım bizde sembolsüz yazışırız.Varlığımız renklendirir burayı.Thunder'ımızın yüzünde de çok güzel semboller oluştururuz :D
  Oyy önizle derken dostum yazıvermişşş bak seeennn????
  İiii cevap verebilirim tazee tazeee :D
  günlüğe devam ediceni söölemiştin haniii faceten konuşmuştuk başka şeyleride ilave edecektin (burdan sölemiyim sen izin vermedikçe)
  Şayet forum açmak sana zor gelecekse -nete zor giriyosun ya ve ilerde okuldu falan... zorlanma diye- (sayenizde diince kendimi bian suçlu hissettim şimdi.Bizim yüzümüzden forum işine kalkışacaksın senin hayalin blogtu çünkü.Forumdan yeni kurtulmuşken...)bize günlük yeter.Ama dersenki forum daa zengin olacak :D kafanda varsa planların hay haayy der seni yine destekleriz.

  YanıtlaSil
 7. Yani normalde blog daha güzel, şirin, küçük. Ama sizi de bir şeyden mahrum etmek istemiyorum. İkonlar falan... Günlük dışında da başka şeyler yapmaya çalışacam ama söz vermek istemiyorum. İnş siz beni destekledikçe yaparım her şeyi :) :)

  YanıtlaSil
 8. Başka şeyler derken konuştuumuz konudan mı bahsediyosun ayy inş odur....

  YanıtlaSil
 9. ayyyy hepiniz burdasınız ne güzel ya thunder lütfen bırakma günlü sabırsızca çevirini bekliyo olucam

  YanıtlaSil
 10. Forum mu açacaksın ? Ama unnime katılıyorum eğer bizim için açacaksan açma derim ben çünkü derslerin daha önemli. Forum açarsan ister istemez fazladan ilgilenmen gerekecek :S Biz buradan da takip ederiz seni hem burası çok güzel ben çok beğendim. İçimi açıyor nedense bu blog benim :)
  Günlüklerin geç gelmesi önemli değil sonuçta geliyorlar mı, geliyorlar :)

  Başka şeyler mi çok merak ettim şimdi :(

  YanıtlaSil
 11. Şimdi tekrar yazdıına baktımda,''Günlüğe devam etmeye söz vermemiştim ama...'' derken bu blogu açma sebebin neydi?
  Biz sana mani olmayalım dostum.Sen burdan ne paylaşmak istiyorsan onu paylaş.Sonuçta burası senin bloğun.Kendini bize göre ayarlama biz kendimizi sana göre ayarlarız.(free chan beni anlamış tşk canım ;) )günlük konusunda hem fikiriz ama sakın bırakma!A.d günlük olmayınca çok boş geliyo bana.Sanki NEWS'im elimden alınmış gibi hissediyorum.Günlükle ilgili bilgiye ulaşabiliyorken tercüme etmemek olmaz.Bu bloğu takip edecek yeni insanlarda olacaktır.Türkiye'de böle bloglar çok yoktur.Hoş daa yenisin ve bir iki eksiin var.Buranın çok daa güzel olacaanı düşünüyorum.Yapacağın yeniliklerini dört gözle bekliyoruz.
  Bu bloga bel bağlamış durumdayım.Buraya yetişicem diyede derslerini ihmal etme olur mu bebeğim? :D Seni çok özledim......seni çok seviyorum ;)

  YanıtlaSil
 12. Hepinize çok teşekkür ederim, beni burda da takip ediyorsunuz. Ben söz vermedim derken ne kadar günlüğü yazmaya devam etmek istesem de sadece eskisi gibi hızlı falan olabilir miyim, bilmiyorum, o yüzden sizi de hayal kırıklığına uğratmak istemediğimden söylüyorum. Yine de ben buralardayım. Şu an biraz aksaklıklar olsa da devam etmeye çalışacağım =))
  Bu arada Ayumi-san biz ne konuşmuştuk ya? =)) Ben de çok özledim. Hepinizi burda görmek harika bir şey!! İnşallah beni takip edecek kişiler yine olur da blogumuz büyür =)

  Free, buranın içini açmasına acayip sevindim, alışamazsınız diye korkuyordum...
  şirine, devam etmeye çalışacağım, kim bilir ne kadar günlük birikti de sizi mahrum bırakıyorum... =(

  YanıtlaSil
 13. Bi tanem,canım dostum...Soruna faceten ö.m atarak cevapladım..... Bloğunun büyümesi umuduyla!!!!

  YanıtlaSil